Skelbiame konkursą „Kitas100“

Data

2021 05 17

Įvertinimas
0
Nuotrauka Kitas šimtas konkursui.png

Į paramą studijoms užsienyje gali pretenduoti asmenys, įstoję į bet kurią iš 50 geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų. Per metus vienam studentui skiriama iki 21 200 eurų. Parama gali būti skiriama studijų kainai sumokėti bei pragyvenimo išlaidoms užsienio valstybėje padengti. Dokumentai konkursui priimami nuo gegužės 18 d. iki birželio 14 dienos (imtinai).

Dokumentus, sudarytus anglų kalba, konkursui galima teikti be vertimo. Kitomis kalbomis išduotus dokumentus privaloma išversti vertimų biure.

Šiais metais konkurso „Kitas100“ biudžete suplanuota 224 tūkst. eurų. Dar vieną papildomą stipendiją skirs teisininko ir investuotojo Mariaus Jakulio Jason filantropinis fondas. “Mariaus Jakulio Jason fondas" teikia finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos kūrimo.

Konkursui pateiktas paraiškas vertins iš 7 narių sudaryta komisija. Jos nariai yra Vyriausybės kanceliarijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Valstybinio studijų fondo, Lietuvos studentų sąjungos ir viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ atstovai.

Išsamią informaciją apie konkurso sąlygas, dokumentų sąrašą ir paraiškų vertinimo kriterijus rasite mūsų tinklalapyje. Su detalesniais motyvacinio laiško, rekomendacijos ir gyvenimo aprašymo vertinimo kriterijais galite susipažinti čia.