Skelbiame 2022 m. konkursą „Kitas100“

Data

2022 05 13

Įvertinimas
1
Kitas šimtas.png

Į paramą studijoms užsienyje gali pretenduoti asmenys, įstoję į bet kurią iš 20 (doktorantūros atveju – 200) geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų. Per metus vienam studentui skiriama iki 830 bazinės socialinės išmokos (BSI) dydžio parama.  Parama gali būti skiriama studijų kainai sumokėti bei pragyvenimo išlaidoms užsienio valstybėje padengti.

Dokumentai konkursui priimami nuo 2022 m. gegužės 16 d. iki 2022 m. birželio 10 dienos (imtinai).

Dokumentus, sudarytus anglų kalba, konkursui galima teikti be vertimo. Kitomis kalbomis išduotus dokumentus privaloma išversti vertimų biure.

Šiais metais konkurso „Kitas100“ biudžete suplanuota 371 tūkst. eurų. Papildomai 100 tūkst. eurų bus skirta paramai doktorantūros studijas pasirinkusiems studentams.

Konkursui pateiktas paraiškas vertins iš 7 narių sudaryta komisija. Jos nariai yra Vyriausybės kanceliarijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Valstybinio studijų fondo, Lietuvos studentų sąjungos ir viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ atstovai.

Išsamią informaciją apie konkurso sąlygas, dokumentų sąrašą ir paraiškų vertinimo kriterijus rasite mūsų tinklalapyje. Su detalesniais motyvacinio laiško, rekomendacijos ir gyvenimo aprašymo vertinimo kriterijais galite susipažinti čia.