Valstybinis studijų fondas dalyvauja parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2022“

Data

2022 03 30

Įvertinimas
1
2022-01-13-LITEXPO_Studijos-2022-1030x595-LT-1024x592.jpg

Valstybinis studijų fondas dalyvauja atsinaujinusioje parodoje „KARJERA & STUDIJOS 2022“, kuri kviečia ne tik jaunąją kartą, bet ir vyresnio amžiaus asmenis, kurie siekia esminių pokyčių savo gyvenime. Paroda vyksta kovo 30-31 d. „Litexpo‘ parodų centre.

Parodos tema – karjera ir mokymasis visą gyvenimą. Šią temą padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi nestandartines veiklas ar keičia studijų kryptį.

2022 parodos tikslas – padėti atrasti naujas karjeros galimybes įvairaus amžiaus grupių asmenims, atsakyti į visus rūpimus su karjera ir studijomis susijusius klausimus!

Parodos formatas – aktualios informacijos pateikimas tiesiogiai bendraujant dalyvių stenduose, paskaitose ir pranešimų metu konferencijų salėse, workshop‘uose, neformalių susitikimų metu su mokymo įstaigų ir verslo atstovais, karjeros konsultantais, bei garsiomis ir įkvepiančiomis asmenybėmis.

Parodos turinys:

• Karjeros planavimas ir konsultacijos;

• Perspektyvių profesijų pasiūla;

• Visų pakopų studijos Lietuvoje ir užsienyje;

• Kalbų mokymosi galimybės bei kitų populiariausių sričių kursai;

• Karjeros mugė, blitz darbo pokalbiai;

• Savojo „aš“ paieška: asmeninių savybių išgryninimas, tikslų išsikėlimas, savęs pažinimas.

Pasimatykime Valstybinio studijų fondo stende!

Daugiau informacijos apie parodą rasite čia: https://www.litexpo.lt/renginiai/studijos-karjera-studijos-2022/