Nuo rugpjūčio 22 dienos priimami prašymai skirti studijų stipendiją.

Data

2022 08 22

Įvertinimas
3
Studiju stipendija.jpg

Valstybinis studijų fondas informuoja, kad nuo rugpjūčio 22 dienos priimami prašymai skirti studijų stipendiją.

Prašymai skirti studijų stipendiją yra teikiami elektroniniu būdu prisijungus per elektroninės bankininkystės arba elektroninio parašo sistemas Stipendijų ir finansinės paramos informacinėje sistemoje „Parama“.

Prašymus gali teikti pirmo kurso studentai, 2022 m. įstoję į valstybės nefinansuojamas studijų vietas su teise į studijų stipendiją ir pasirašę studijų sutartis su aukštąja mokykla.

Prašymų pateikimo terminai:

• Pirmosios pakopos ar vientisųju studijų pirmo kurso studentai prašymus gali teikti ne vėliau kaip iki einamųjų metų rugsėjo 20 dienos.

• Antrosios pakopos studijų pirmo kurso studentai prašymus gali teikti ne vėliau kaip iki einamųjų metų rugsėjo 4 dienos.

Doktorantūros studijų studentai - prašymus gali teikti iki einamųjų metų lapkričio 15 dienos.

Elektroniniu būdu užpildytą formą būtina atsispausdinti ir pateikti mokslo ir studijų institucijoms mokslo ir studijų institucijos nustatyta tvarka.

Prašome studentus atidžiai skaityti paramų pavadinimus ir atkreipti dėmesį į tai, kad valstybės nefinansuojama vieta su studijų stipendija nėra tas pats, kas socialinė stipendija ar paskola. Prieš teikdami prašymus pirmiausiai išsiaiškinkite, dėl kokios paramos norite teikti prašymą.

 

Papildomą informaciją Jums suteiks:

Aldona Valatkevičiūtė

Stipendijų ir finansinės paramos skyriaus vyriausioji specialistė

+370 5 263 9158 +370 658 30997