VALSTYBINIO STUDIJŲ FONDO VEIKLA KARANTINO LAIKOTARPIU

Data

2020 03 16

Įvertinimas
2
unnamed.jpg

Informuojame, kad šalyje paskelbus karantiną dėl COVID-19 (koronavirusinės infekcijos), Valstybinis studijų fondas gyvai gyventojų neaptarnaus ir savo veiklą visą karantino laikotarpį vykdys nuotoliniu būdu.

 

Norime nuraminti – ir toliau vykdysime neatidėliotinas funkcijas, t.y. mokėsime Jums stipendijas ir finansinę paramą.

 

Iki kovo 25 d. išmokėsime studijų stipendijas už 2020 m. kovo mėnesį.

 

Iki kovo 27 d. išmokėsime:

  • socialines stipendijas (paskirtas per pagrindinį priėmimą už 2020 m. vasario ir kovo mėnesius);
  • tikslines išmokas (paskirtas per pagrindinį priėmimą už 2020 m. vasario ir kovo mėnesius);
  • paramą užsienio lietuviams (už 2020 m. sausio, vasario ir kovo mėnesius).

Balandžio mėnesį išmokėsime 2020 m. paskirtas už studijas sumokėtos kainos dalies kompensacijas nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atlikusiems ar bazinius karinius mokymus baigusiems asmenims.

 

Karantino laikotarpiu Jus konsultuosime bei priimsime visą Jūsų teikiamą informaciją: prašymus, pranešimus, išduosime pažymas. Mūsų rengiami ir Jums siunčiami dokumentai bus elektroniniai. Juos išsiųsime elektroniniu paštu.

 

Prašymus galite:

  • pateikti elektroniniu paštu;
  • išsiųsti paštu, adresu: A. Goštauto g. 12-407, 01108 Vilnius;
  • palikti mūsų pašto dėžutėje prie pastato A. Goštauto g. 12, Vilnius.

Norint susisiekti su Fondo darbuotojais ir gauti visą Jums reikalingą informaciją, labai rekomenduojame rinktis bendravimą elektroniniu paštu. Gavęs elektroninį laišką, darbuotojas galės išanalizuoti Jūsų situaciją ir pateikti išsamų atsakymą. Fondo darbuotojų elektroninio pašto adresus rasite čia: http://vsf.lrv.lt/lt/kontaktai .

 

Bendro pobūdžio informaciją teiksime šiais telefonais:

  • paskolos: +370 614 07086;
  • socialinės stipendijos, studijų stipendijos, parama užsienio lietuviams, studijų krepšelio grąžinimas, studijų kainos kompensavimas: +370 615 10116;
  • tikslinės išmokos neįgaliesiems: +370 615 17312.

Karantino laikotarpiu, kaip įprasta, užskaitysime Jūsų paskolų ir studijų krepšelio įmokas. Savo įsipareigojimus turite vykdyti nustatytais terminais. Įsiskolinimo dydį galite sužinoti čia:

Aukštosios mokyklos jau yra pateikusios studentų, kurie nutraukė valstybės finansuojamas studijas 2019 m. rudens semestrą, sąrašus. Įspėjimus dėl krepšelio grąžinimo šiems studentams išsiųsime pasibaigus karantinui.

 

Iki pasimatymo elektroninėje erdvėje!