Tūkstančiai būsimųjų pirmakursių asmeniškai informuoti apie valstybės paramos galimybes

Data

2017 07 24

Įvertinimas
0
woman-hand-smartphone-laptop.jpg

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacijai bendrajam priėmimui organizuoti (toliau – LAMA BPO) paskelbus pagrindinio priėmimo į mūsų šalies aukštąsias mokyklas pirmojo etapo rezultatus, įstojusiesiems elektroniniu paštu išsiųsti asmeniniai pakvietimai studijuoti.

Būsimieji studentai šiuose elektroniniuose pakvietimuose rado informaciją ir apie valstybės finansinės paramos studentams galimybes. Šią paramą administruojančio Valstybinio studijų fondo (toliau – Fondas) ir LAMA BPO bendradarbiavimo dėka pirmą kartą informacija asmeniškai pasiekė kiekvieną įstojusįjį.

„Žinia apie valstybės finansinės paramos spektrą ypač svarbi būsimiesiems pirmakursiams. Ne mažiau svarbu juos supažindinti ir su finansiniais įsipareigojimais, atsirandančiais studijų metu. Džiaugiamės, kad daugiau nei 22 tūkstančiai būsimųjų studentų asmeniškai informuoti apie Fondo veiklą. Kuo anksčiau studentai sužinos apie Fondo teikiamas paslaugas, tuo jiems bus lengviau planuoti savo ateitį ir būsimas studijas“, – sakė Fondo direktorius Ernestas Jasaitis. 

„Nuoširdžiai dėkojame LAMA BPO vadovybei, aktyviai palaikiusiai iniciatyvą asmeniškai informuoti visus būsimuosius pirmakursius. Tikime, kad Fondo ir LAMA BPO bendradarbiavimas ir ateityje prisidės prie studentams aktualios informacijos sklaidos“, – pasidžiaugė E. Jasaitis.

Įstosiantieji į aukštąsias mokyklas ne pirmuoju stojimo etapu, asmeniniuose pakvietimuose studijuoti taip pat ras informaciją apie valstybės finansinės paramos galimybes.