STUDENTAI Į “SWEDBANK”, AB DĖL PASKOLŲ SUTARČIŲ PASIRAŠYMO GALĖS KREIPTIS IKI LAPKRIČIO 27 D.

Data

2020 10 15

Įvertinimas
0
prašymas.jpg

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė 2020 m. spalio 14 d. posėdyje pritarė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pasiūlymui nustatyti ilgesnį valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo laikotarpį 2020 m. rudens semestrą.

Studentai gali kreiptis į “Swedbank”, AB dėl valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo nuo spalio 15 d. iki lapkričio 27 d.

Labai svarbu nepraleisti nurodyto termino, kadangi jam pasibaigus galimybių sudaryti valstybės remiamos paskolos sutartį nebebus.

Visa informacija apie kreipimąsi  į “Swedbank”, AB dėl valstybės remiamos paskolos sutarties pasirašymo paskelbta čia:  https://www.swedbank.lt/private/credit/loans/student?language=LIT

Primename, kad Į kredito įstaigą „Swedbank“, AB gali kreiptis tik tie studentai, kurie 2020 m. rudens semestrą pateikė Valstybiniam studijų fondui prašymą-anketą valstybės remiamai paskolai gauti ir yra įtraukti į patvirtintą studentų, kuriems siūloma sudaryti valstybės remiamų paskolų sutartis, sąrašą.

Studentai gali pasitikrinti, ar yra įtraukti į minėtą sąrašą, prisijungę prie Valstybinio studijų fondo IS PASKOLA https://studentai.vsf.lt/studentai/ .