STUDENTAI Į “SWEDBANK”, AB DĖL PASKOLŲ SUTARČIŲ PASIRAŠYMO GALĖS KREIPTIS IKI GEGUŽĖS 31 D.

Data

2020 04 16

Įvertinimas
0
pinigai1.jpeg

Informuojame, kad Lietuvos Respublikos Vyriausybė pritarė Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos pasiūlymui dėl šalyje paskelbto karantino nustatyti ilgesnį valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo laikotarpį 2020 m. pavasario semestrą.

Studentai galės kreiptis į “Swedbank”, AB dėl valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo nuo balandžio 16 d. iki gegužės 31 d.

Labai svarbu nepraleisti nurodyto termino, kadangi jam pasibaigus galimybių sudaryti valstybės remiamos paskolos sutartį nebebus.

Visa informacija apie kreipimąsi  į “Swedbank”, AB dėl valstybės remiamos paskolos sutarties pasirašymo paskelbta čia:  https://www.swedbank.lt/private/credit/loans/student?language=LIT

Primename, kad Į kredito įstaigą „Swedbank“, AB gali kreiptis tik tie studentai, kurie 2020 m. pavasario semestrą pateikė Valstybiniam studijų fondui prašymą-anketą valstybės remiamai paskolai gauti ir yra įtraukti į patvirtintą studentų, kuriems siūloma sudaryti valstybės remiamų paskolų sutartis, sąrašą.

Studentai gali pasitikrinti, ar yra įtraukti į minėtą sąrašą, prisijungę prie Valstybinio studijų fondo IS PASKOLA https://studentai.vsf.lt/studentai/ .