Projekto „Studijų prieinamumo didinimas“ II-ojo modulio mokymai Kaune ir Vilniuje

Data

2020 02 03

Įvertinimas
0
title.jpeg

2020 m. sausio 24 d. Vilniuje, sausio 31 d. Kaune surengti Valstybinio studijų fondo vykdomo, Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamo projekto „Studijų prieinamumo didinimas“ II-ojo modulio mokymai, skirti V-ajam dalyvių srautui.

Moduliu siekta stiprinti aukštųjų mokyklų darbuotojų žinias apie studentus, turinčius psichinę negalią,  apie šios negalės pasireiškimą įvairiose gyvenimo srityje,  taip pat – ugdymo ir švietimo. Moduliu stiprinamas žinojimas apie psichinę negalią turinčių žmonių teises, kurios yra svarbios ne tik patiems neįgaliesiems, viešojo valdymo ir kitoms institucijoms, bet ir visai visuomenei.

Į  V-ojo srauto dalyvių mokymų ciklą įtrauktą ankstesnių mokymų dalyvių pageidautą temą „Psichinę negalią turinčių studentų studijų individualizavimas“ dėstė  Žmogaus teisių ekspertas ir aktyvus gynėjas, ilgametis Žmogaus teisių stebėjimo instituto valdybos pirmininkas, Jungtinių Tautų specialusis pranešėjas teisei į sveikatą ir Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos Specialiųjų procedūrų koordinavimo komiteto pirmininkas, Vilniaus universiteto profesorius Dainius Pūras.

Mokymuose dalyvavo 34 darbuotojai iš 34 projekto partnerių – šalies aukštųjų mokyklų