Pratęsiamas BARI doktorantų projektų teikimo terminas

Data

2020 02 28

Įvertinimas
0
doktorantams.jpg

Pranešame, kad iki 2020 m. kovo 8 d. pratęstas doktorantų projektų registracijos internetu terminas pagal Baltijos jūros regiono Interreg projekto „Baltijos mokslo tinklas – mokslo varomoji jėga“ (toliau - BSN) mobilumo programą jauniesiems tyrėjams (toliau – BARI).  Projektai registruojami, prisijungus prie BARI interneto svetainės: https://www.baltic-science.org/bari/.

Projektus gali registruoti gyvybės ( angl. Life sciences), fotonų ir neutronų (angl. Photon & Neutron Science) bei socialinės gerovės (angl. Welfare State) mokslo sričių doktorantai.

Doktoranto projektas laikomas stažuotės pasiūlymu bakalauro ir magistrantūros studijų studentams iš kitų Baltijos jūros regiono universitetų. Projektą patvirtinus, doktorantas sulauks BARI programoje norinčių dalyvauti studentų paraiškų ir galės pasirinkti, su kuriuo iš jų norėtų vykdyti projektą. Atrinktas studentas atvyks pas doktorantą stažuotis nuo 2 iki 12 savaičių (terminas derinamas individualiai). 

Lyginant su kitomis Baltijos jūros regiono šalimis, šiuo metu Lietuvos universitetų doktorantų pateiktų projektų skaičius yra itin mažas, todėl kviečiame doktorantus aktyviai registruoti savo projektus ir bendradarbiauti su stažuotojais iš kitų Baltijos jūros regiono šalių juos vykdant.

Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos universitetų bakalauro (nuo antro semestro) ir magistrantūros gyvybės, socialinės gerovės bei protonų ir neutronų studijų studentai taip pat turės galimybę išvykti stažuotis pas kitų Baltijos jūros regiono šalių universitetų doktorantus. Norintys vykti į stažuotę BARI interneto svetainėje turi išsirinkti doktoranto projektą, kuriame norėtų dalyvauti, ir pateikti paraišką. Paraiškų priėmimo, vertinimo ir atrankos procedūra vyks toliau nurodytais terminais: 

  • nuo 2020 m. vasario 29 d. iki 2020 m. kovo 31 d. bakalauro ir magistrantūros studentai teikia paraiškas stažuotėms BARI tinklalapyje;
  • nuo 2020 m. balandžio 20 d. iki 2020 m. balandžio 25 d. vykdoma stažuotojų atranka;
  • nuo 2020 m. balandžio 27 d. iki 2020 m. gegužės 8 d. atrinkti stažuotojai kviečiami teikti paraiškas stažuotės stipendijai gauti ir pasirašo stažuotės finansavimo sutartis.

Valstybinis studijų fondas, kaip projekto BSN partneris, atrinktiems stažuotojams iš Lietuvos universitetų skirs stažuotės stipendijas. Daugiau informacijos apie projektą http://vsf.lrv.lt/lt/studentams/bsn .