Pasaulį paversti gražesniu - fotoreportažas iš renginio „Žingsniai 2017”

Data

2017 10 20

Įvertinimas
0
001.JPG

2017-10-19 Arkangelo konferencijų centre (Maironio g. 11, Vilnius) vyko Europos socialinio fondo agentūros (toliau – E.S.F.A.) surengta konferencija „ESF: 60 metų investicijų į žmones” ir „Žingsniai 2017” apdovanojimų renginys.

Valstybinio studijų fondo (toliau – Fondas) vykdomo projekto „Studijų prieinamumo didinimas” (toliau – Projektas) paraiška konkursui „Žingsniai 2017” šiemet, kaip ir pernai, pateko tarp 10-ties nominuotųjų. Renginyje apdovanotas Projekto konkursui  pateiktos paraiškos herojus Gediminas Žukas, Projekte dalyvaujantis ir tikslinę išmoką gaunantis nuo pat Projekto pradžios.

Gediminas -  Lietuvos edukologijos universiteto 2 magistrantūros kurso studentas, kartu su kurčiųjų krepšinio komanda šiais metais nugalėjęs varžovus kurčiųjų olimpiadoje Samsune (Turkija) ir į Lietuvą parsivežęs aukso medalius.

Sveikindamas Gediminą Fondo direktorius Ernestas Jasaitis džiaugėsi galimybe suteikti studentams, turintiems negalią, finansinę paramą, taip reikalingą iššūkių kupiname kelyje aukštojo mokslo link.

Konferencijoje patirtimi dalijosi Edita Mildažytė (pranešimas „Socialinis jautrumas: ar vienas geras darbas gali pakeisti visuomenę?”), Jurgita Jurkutė (pranešimas „Keisti pasaulį galime. Reikia tik išdrįsti keistis pačiam”). Vertingų žinių projektų vykdytojai pasisėmė iš Tomo Ramanausko pranešimo tema „Aš – aklas, o dabar – pavasaris. Socialinė reklama, kuri paliečia” bei Kristupo Saboliaus – „Menas, kuris pakeitė pasaulį”, pokalbių su projektų „Mano Guru: verslo ir socialinių iniciatyvų, „Rytų Lietuvos regiono neįgaliųjų integracija į darbo rinką”, „G.A.L.I.U. – Galimybės.Apsisprendimas.Lavinimas.Įdarbinimas.Užtikrinimas” atstovais.

Vieni kitiems konferencijos dalyviai linkėjo valios, kantrybės, ryžto, drąsos būti savimi, daugiau bendradarbiauti bei džiaugtis savo unikaliais gebėjimais. Ir pavirs pasaulis gražesniu.

Nuotr. Iš Fondo archyvo