2023-05-15

Kviečiame teikti prašymus Kitas100 paramai studijoms užsienyje gauti

Į paramą studijoms užsienyje gali pretenduoti asmenys, įstoję į bet kurią iš 20 (doktorantūros atveju – 200) geriausių pasaulio aukštųjų mokyklų. Per metus vienam studentui skiriama iki 830 bazinės socialinės išmokos (BSI) dydžio parama. Parama gali būti skiriama studijų kainai sumokėti bei pragyvenimo išlaidoms užsienio valstybėje padengti.

Dokumentai konkursui priimami nuo 2023 m. gegužės 15 d. iki 2023 m. birželio 9 dienos (imtinai).

Dokumentus, sudarytus anglų kalba, konkursui galima teikti be vertimo. Kitomis kalbomis išduotus dokumentus privaloma išversti vertimų biure.

Šiais metais konkurso „Kitas100“ biudžete suplanuota 776 tūkst. eurų. Papildomai teisininko ir investuotojo Mariaus Jakulio Jason filantropinis fondas skirs 6 tūkst. Eur stipendiją. “Mariaus Jakulio Jason fondas" teikia finansinę paramą gabiems verslo kūrėjams, akademikams ir studentams, kurie gali ir nori prisidėti prie Lietuvos kūrimo.

Konkursui pateiktas paraiškas vertins iš 7 narių sudaryta komisija. Jos nariai yra Vyriausybės kanceliarijos, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Valstybinio studijų fondo, Lietuvos studentų sąjungos ir viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ atstovai.

Išsamią informaciją apie konkurso sąlygas, dokumentų sąrašą ir paraiškų vertinimo kriterijus rasite mūsų tinklalapyje. Su detalesniais motyvacinio laiško, rekomendacijos ir gyvenimo aprašymo vertinimo kriterijais galite susipažinti čia.