Fotoreportažas iš Parodos Studijos 2020

Data

2020 02 10

Įvertinimas
0
6.jpg

2020 vasario 6-7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre Litexpo (Laisvės pr. 5, Vilniuje) surengta 18-oji mokymosi, žinių ir Karjeros planavimo paroda 2020.

Dvi dienas penkias parodų sales tvindė moksleiviai, abiturientai, jų tėveliai, mokytojai, aukštųjų mokyklų darbuotojai, atstovai įmonių, siūlančių atlikti praktiką.

Renginių gausa bandyta padėti atsakyti į klausimą, ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas, kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis. Tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrusių tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Dėl rūpimų finansavimo galimybių studijoms parodos dalyviai konsultuoti Valstybinio studijų fondo stende, kuris, kaip įprasta, įrengtas šalia kitų švietimo, mokslo ir sporto ministerijai priklausančių įstaigų. Abi dienas Fondą atstovavo direktorius Ernestas Jasaitis ir projekto “Studijų prieinamumo didinimas”, skirto studentams, turintiems negalią, informacijos sklaidos konsultantė Raimonda Karosaitė.