Fotoreportažas iš parodos “Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam”

Data

2017 12 07

Įvertinimas
0
litexpo (14).jpg

2017 m. gruodžio 05 d. parodų centre LITEXPO Vilniuje Techninės pagalbos neįgaliesiems centras prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga surengė parodą “Savarankiškumas ir gyvenimo kokybė kiekvienam”.

Valstybinio studijų fondo (toliau – Fondas) vykdomą projektą “Studijų prieinamumo didinimas” (toliau – Projektas) , bendrai finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis, parodos dalyviams pristatė jo vadovė Ilona Jacob.

Fondo stende į susirinkusiųjų klausimus apie Projektą, skirtą studentams, turintiems negalią, atsakinėjo Projekto Informacijos sklaidos konsultantė Raimonda Karosaitė. Apie Fondo vykdomą veiklą informaciją teikė Fondo viešųjų ryšių specialistas Gediminas Dubonikas.

Itin prasminga buvo Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną praleisti jų apsupty: parodoje dalyvavo valstybinių organizacijų atstovai, kurių veikla susijusi su minėtais žmonėmis, suaugusieji, jaunimas. Informacijos apie Projekto teikiamas galimybes teiravosi ir sveikieji, ir studentai, turintys negalią. Fondo atstovai taip pat sužinojo Įdomios, naudingos  informacijos apie techninę ir humanitarinę pagalbą neįgaliesiems.