Dėl valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo 2020 m. pavasario semestrą

Data

2020 04 01

Įvertinimas
12
euro-money-currency-the-european-158776.jpeg

Valstybinis studijų fondas patvirtino studentų, kuriems 2020 m. pavasario semestrą siūloma sudaryti valstybės remiamų paskolų sutartis, sąrašą. Apie tai studentai informuoti žinute informacinėje sistemoje.

Į sąrašą įrašyti studentai galės kreiptis į kredito įstaigą „Swedbank“, AB dėl valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo.

Šalyje paskelbus karantiną dėl COVID-19 (koronavirusinės infekcijos), 2020 m. pavasario semestro valstybės remiamų paskolų sutarčių pasirašymo terminai šiuo metu yra derinami. Juos paskelbsime savo interneto svetainėje artimiausiu metu. Apie sutarčių pasirašymo terminus informuosime studentus ir asmeniškai, išsiųsdami žinutę per informacinę sistemą.

Jeigu studijų metų pradžioje studentas su banku pasirašė sutartį paskolai studijų kainai sumokėti iš karto abiem semestrams, dėl antrosios paskolos dalies išmokėjimo (už 2020 m. pavasario semestrą) rekomenduojame susisiekti su paskolą suteikusia kredito įstaiga „Swedbank“, AB.

Paskolos dalis už pavasario semestrą išmokama nuo 2020 m. vasario 1 d. iki liepos 1 dienos, kai studentas bankui pateikia prašymą pervesti likusią paskolos studijų kainai sumokėti dalį. Nepateikus prašymo, antra paskolos dalis nėra išmokama.

Karantino laikotarpiu Valstybinis studijų fondas  gyvai gyventojų neaptarnauja ir savo veiklą vykdo  nuotoliniu būdu.

 

Kilus klausimų dėl valstybės remiamų paskolų, su Valstybinio studijų fondo darbuotojais galite susisiekti elektroniniu paštu. Kontaktus rasite čia: http://vsf.lrv.lt/lt/kontaktai .

 

Bendro pobūdžio informaciją apie paskolas galite gauti telefonu +370 614 07086.