Dalyvavome LSMU renginyje „Ateitį planuok šiandien“

Data

2017 02 24

Įvertinimas
0
muge 3.jpg

2017 m. vasario 23 d., ketvirtadienį, Valstybinio studijų fondo (toliau – Fondas) atstovai dalyvavo Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (toliau – LSMU) organizuotame renginyje „Ateitį planuok šiandien“.

LSMU Farmacijos fakulteto erdves užpildė dar tik būsimi studentai ir šiuo statusu jau besidžiaugiantis jaunimas. LSMU Karjeros centras pakvietė moksleivius, norinčius sužinoti apie būsimos specialybės specifiką ir įsidarbinimo galimybes bei studentus, siekiančius plėsti kontaktų tinklą dalyvauti renginyje ,,Ateitį planuok šiandien“.

Renginys prasidėjo LSMU vadovybės sveikinimu renginio svečiams. Po jo įvairiose auditorijose vyko šios aukštosios mokyklos fakultetų prisistatymas, studijų programų alumnų ir įmonių, organizacijų atstovų pasisakymai. Renginio dalyviai turėjo galimybę susipažinti su būsimais darbdaviais, sužinoti įsidarbinimo galimybes  bei išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

Renginyje „Ateitį planuok šiandien“ pristatytos ir Fondo administruojamos veiklos sritys: valstybės ir valstybės remiamos paskolos, socialinės stipendijos, studijų stipendijos, parama užsienio lietuviams, studijų kainos kompensavimas, studijų krepšelio grąžinimas, kompensavimas karo tarnybą atlikusiems asmenims, iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamas projektas Nr.09.3.1 – ESFA-V-708-01-0001 „Studijų prieinamumo didinimas“.                  

Didelio susidomėjimo sulaukė ir mūsų stendas, kurį apgulę moksleiviai ir jų tėveliai labai aktyviai domėjosi finansinės paramos galimybėmis, klausinėjo apie paramos spektrą studijuojantiesiems mūsų šalies aukštosiose mokyklose. Klausimų apie paramos, paskolų taisykles kilo ir jau studijuojančiam jaunimui – ne tik atskleidėme jiems rūpimas temas, bet ir priminėme būtinybę laikytis paramos teikimo taisyklių, domėtis dokumentų pildymo terminais.

Pasak Fondo specialisto ryšiams su visuomene Gedimino Duboniko, renginiai skirti supažindinti jaunimą su studijų, karjeros galimybėmis - labai reikalingi. „Juose ne tik galima sužinoti norimos studijų programos ypatybes, bet ir susipažinti su situacija darbo rinkoje, darbdavių pasiūlymais ir pageidavimais. Džiaugiamės, kad įvairios aukštosios mokyklos tokius renginius organizuoja vis dažniau. Fondas visada mielai prisidės prie informacijos apie paskolų, paramos galimybes sklaidos“, – sakė jis.