Fotoreportažas iš “VGTU Karjeros dienos 2018”

Data

2018 03 21

Įvertinimas
0
vgru (4).jpg

Kovo 1-16 dienomis VGTU nušurmuliavo kasmetinės “VGTU Karjeros dienos 2018”.

Karjeros dienos – tai vieta, kur susitinka gabiausi studentai ir perspektyviausios verslo bei viešojo sektoriaus organizacijos. Šiųmetės Karjeros dienos – didžiausios VGTU istorijoje. Susilaukta rekordinio verslo sektoriaus susidomėjimo.

Atvirame paskaitų cikle Karjeros dienų dalyviai išgirdo įkvepiančias, motyvacines, skatinančias veikti sėkmės istorijas, gyvenimo ir profesinės patirties įžvalgas, tiesiogiai bendravo su savo srities lyderiais. Kovo 16- balandžio 30 d. įmonės atvėrė savo duris studentams, norintiems organizacijas pažinti iš arčiau, pamatyti darbo aplinką, išgirsti darbuotojų pasakojimus, pristatymus, o galbūt net atlikti užduotis ir laimėti prizus.

VGTU rektoriaus Alfonso Daniūno sveikinimo žodį renginio dalyviams  (šiemet čia dalyvavo per 100 įmonių ir organizacijų) kovo 15 d. įmonių kontaktų mugėje Saulėtekio al. 11 Vilniuje sustiprino “Black Biceps” muzikinis sveikinimas, iš 2-ojo aukšto holo pasklidęs po kitus šių rūmų aukštų koridorius, kur stenduose prisistatinėjo įmonės ir organizacijos. Mėlynais “ VGTU Karjeros dienų 2018”  marškinėliais vilkintys savanoriai pasitiko ir Valstybinio studijų fondo vykdomo projekto “Studijų prieinamumo didinimas” atstovę. Informacijos sklaidos konsultantė Raimonda Karosaitė informavo besidominčius apie jos atstovaujamo projekto teikiamą pagalba studentams, turintiems negalią.