Fondo atstovai dalyvauja parodoje „Studijos 2018"

Data

2018 02 08

Įvertinimas
0
Studijos2018_1280x400_LT.jpg

2018 m. vasario 8-ąją, ketvirtadienį, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ atidaryta tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018. Įjunk ateitį“. Jau 16-ąjį kartą vykstančioje parodoje dalyvauja ir Valstybinio studijų fondo (toliau - Fondas) atstovai.

Parodos metu prisistato Lietuvos ir užsienio aukštosios bei profesinės mokyklos.

Parodos atidaryme dalyvavo Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, aukštųjų mokyklų rektoriai, verslo atstovai. Ministras Pirmininkas atidarymo metu kreipėsi į mūsų šalies jaunimą, kviesdamas savo kelią rinktis remiantis širdimi. „Kviečiu visus rinktis tai, kas miela jūsų širdžiai. Tuomet tikrai tapsite savo srities profesionalais“, – sakė jis.

Jurgitos Petrauskienės teigimu, jauno žmogaus požiūris į studijas yra ne tik jo asmeninės sėkmės laidas, bet ir indėlis į mūsų šalies kūrimą. Tuo pačiu ministrė įsitikinusi, kad šiais laikais vien įstoti į aukštąją mokyklą nepakanka. „Šita karta yra daug reiklesnė, aktyviau kelia klausimą, kuo nori būti ir kaip pasirinktos studijos padės siekti tikslų. Vien įstoti ir studijuoti nebepakanka“, – sakė J. Petrauskienė.

Pasibaigus parodos atidarymo ceremonijai į renginį atvykę moksleiviai pasklido po ekspozicijų sales, kuriose įsikūrė universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo įstaigų atstovai. Mugės dalyviai pakviesti apsilankyti ir karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų stenduose.

Didelio dėmesio sulaukė Švietimo ir mokslo ministerijos stendas, kuriame dalyvauja ir Fondo atstovai. Moksleiviai ir jų tėveliai aktyviai domėjosi Fondo veikla, klausinėjo apie valstybės finansinės paramos studentams galimybes. Fondo atstovai ne tik mielai atsakinėjo į parodos dalyviams rūpimus klausimus, bet ir paruošė informacinės medžiagos, kuri, kaip tikime, padės jaunimui lengviau orientuotis Fondo paslaugų gausoje.

Paroda vyksta vasario 8-10 dienomis. Fondo darbuotojai, esantys Švietimo ir mokslo ministerijos stende, kasdien aktyviai konsultuos norinčius daugiau sužinoti apie valstybės finansinę paramą studentams. Kviečiame apsilankyti!!!

Parodos akimirkos: